High Energy Adult Chunk

Carousel imageCarousel image

SPORTMIX High Energy Adult Chunk

повноцінний корм для дорослих собак з нормальною активністю.

High Energy Adult Chunk - формула для дорослих собак з потребою в високопротеїновій дієті і додаткових джерелах енергії. Багатьом собакам необхідна більша кількість білків і жиру через рівень їх активності і умови життя на відкритому повітрі.

Додатковий протеїн в High Energy Adult Chunk допомагає сформувати і підтримувати в хорошій формі кістково-м'язову систему та суглоби, в той час як жир є додатковим джерелом енергії.

High Energy Adult Chunk забезпечує вашу собаку 100% збалансованим харчуванням для повноцінної активності життя, має чудовий смак і не містить штучних консервантів.

Відповідає нормам, встановленим Американською Асоціацією Контролю Якості Продуктів (AAFCO).

СКЛАД:

борошно з курячих субпродуктів (25%), кукурудза, пшениця, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), м’якоть буряка, рибне борошно, насіння льону, вітаміни, мінерали.

ДОБАВКИ:

Вітамін А 14374 МО/кг, вітамін Д3 2293 МО/кг, Вітамін Е 74 МО/кг, мідь (міді сульфат) 11 мг/кг,

Омега-6 2,7%, Омега-3 0,45%

ГАРАНТОВАНИЙ АНАЛІЗ:

Протеїн 26%, жир 18%, волога 10%, зола 9,7%, клітковина 4,5%, кальцій 2,3%, фосфор 1,3 %

Кілокалорій/кг: 4795

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ГОДІВЛІ:

Використовуйте дану схему як орієнтовну та коригуйте дозування для підтримки необхідної ваги. Величина порції може змінюватись в залежності від віку, породних особливостей, темпераменту тварини та навколишнього середовища. Надайте тварині постійний доступ до свіжої води.